Koncert pt. "Emdek z Big Bandem Mundana"

Termin:
czwartek, 26.04.2018 - 18:00
Miejsce:
Sala Radomskiej Orkiestry Kameralnej, ul. Żeromskiego 53

Z Big Bandem Mundana pod dyrekcją Zbigniewa Bidzińskiego wystąpią młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu. Zaśpiewają wokaliści ze Studia Piosenki „Fermata” pod kierunkiem Agnieszki Dąbrowskiej i Rafała Balickiego oraz chóry: Gospel Radom pod kierunkiem Iwony Skwarek i „Musica Allegra” razem z chórem „Kantylena” z PSP w Makowcu pod kierunkiem Agnieszki Szarpak. Zaprezentują się również tancerze - wychowankowie Małgorzaty Dzbuk.

W programie koncertu szeroki wachlarz utworów muzyki rozrywkowej i filmowej.

Big Band Mundana powstał 23 lutego 1995 roku z inicjatywy Zbigniewa Bidzińskiego. Do tej pory z orkiestrą współpracowało około 100 muzyków. Wielu z nich to wychowankowie Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Grandioso”. Big band brał udział w międzynarodowych i krajowych festiwalach. Zbiera zarówno pochlebne recenzje krytyków, jak i uznanie publiczności.

Wejściówki w cenie 15 zł do nabycia:
- w sekretariacie MDK przy ul. Słowackiego 17,
- pół godziny przed koncertem w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej.

Ilość miejsc ograniczona.