Menu odnośników dodatkowych

"Qlturalni": spotkanie z Natalią Rogińską - dyrektorem Radomskiej Orkiestry Kameralnej

Termin: 
wtorek, 6.03.2018 - 12:00
Miejsce: 
MDK

Prowadzi Tomasz Kądziela. 

Natalia Rogińska – skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznych w Łodzi i we Wrocławiu. Laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych (m.in. II nagroda na Międzynarodowym Konkursie Młodych Skrzypków im. Josefa Muziky w Czechach, II nagroda na Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze). Jako muzyk współpracowała z wieloma znanymi i cenionymi artystami, m.in. Krzysztofem Pendereckim, Vadimem Brodskim, Jerzym Maksymiukiem, Edytą Geppert, Krystyną Prońko, Marylą Rodowicz i Michałem Bajorem, a także z wybitnymi postaciami świata jazzu, m.in. gitarzystami Jarosławem Śmietaną i Markiem Napiórkowskim. Jej zainteresowania muzyczne nie ograniczają się tylko do klasyki – koncertuje z zespołami etnicznymi i etno-jazzowymi, współpracuje także z teatrami w Polsce i w Niemczech, biorąc udział w nietypowych formach audio-wizualnych. Od 2010 roku jest muzykiem Radomskiej Orkiestry Kameralnej, a od września 2017 roku pełni funkcję jej dyrektora.

Spotkania z twórcami kultury

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu