Półzimowisko 2018

Termin:
poniedziałek, 15.01.2018 - 00:00 do piątek, 19.01.2018 - 00:00

Zapisy od 2 stycznia 2018 r.
(osobiście w sekretariacie)

Więcej informacji o zapisach: ​​​​​​

Zimowy wypoczynek w MDK organizowany jest od wielu lat. Cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród dzieci i ich rodziców. Atrakcyjne wycieczki (m.in. Bałtów, Muzeum porcelany w Ćmielowie czy nowość tegoroczna - Oceanika w Zagnańsku) pozwalają uczestnikom miło, a przede wszystkim kreatywnie i owocnie, spędzić czas podczas ferii zimowych.

Półzimowisko w tym roku odbędzie się w terminie 15-19 stycznia 2018 r.

Program półzimowiska:

Chętnych zapraszamy do zapisów i wpłat od 2 stycznia 2018 r.
Cena: 250 zł