Nauka gry na perkusji

9-18 lat
Nauczyciel:
Leszek Zelga

Nauka gry na perkusji, zajęcia umuzykalniające.

Forma zajęć prowadzona jest w dwóch kategoriach:

• zestaw perkusyjny
  • instrumenty perkusyjne

Na zajęciach poznajemy techniki gry na zestawie perkusyjnym oraz instrumentach perkusyjnych - latynoamerykańskich i afrokubańskich (konga, bongosy, timbalesy i inne). Uczestnicy zajęć poznają notację muzyczną (perkusyjną), zasady muzyki. Uczą się gry w różnych stylach muzycznych, poszerzając swoje choryzonty i upodobania muzyczne.

Zespół perkusyjny bierze udział w corocznym koncercie galowym wychowanków MDK na Dużej Scenie Teatru Powszechnego w Radomiu.

Bliższych informacji zaintertesowanym udzieli nauczyciel prowadzący zajęcia - Leszek Zelga.