Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2019/2020

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 r.

Nazwisko
i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

118

15.00 - 18.20

17.30 - 20.50

14.00 - 17.20

17.30 - 20.50

15.45 - 17.20

 

Banaszczyk Ewa

Plastyka dziecięca

19, 301

15.30-17.05
gr.I
s.19

17.15-18.50
gr.II
s.19

 

15.30-17.05
gr.I
s.19

17.15-18.50
gr.II
s.19

16.00-19.10
s.301

 

10.00 - 12.30
s.301

Chojnacka- Pyrgiel Agata

Plastyka dziecięca

301

 

16.00-17.35

 

 

16.00-17.35

 

Plastyka młodzieżowa30116.00-18.30
grafika
17.45-20.15    

Dąbrowska Agnieszka

Studio Piosenki „Fermata”

118

 

14.00-17.20

17.20-20.30

14.00-17.20

 

 

Duda Krzysztof

Grafika komputerowa

115

 

17.30-19.05
gr.II

 

 

17.30-19.05
gr.II

 

 
Informatyka115 

15.45-17.20
gr.I

19.15-20.50
gr.III

 

15.45-17.20
gr.III

19.15-20.50 gr.I

  

Dzbuk Małgorzata

Zespoły taneczne

112

16.45-18.20
Etiuda

18.25-20.00
Arabesqa

 

16.45-18.20
Arabesqa Mini

18.25-20.00
Arabesqa

15.45-17.20
Nowa grupa

17.25-19.00
Arabesqa Mini

19.05-20.40
Pas de chat

15.30-17.05
Nowa grupa

17.10-18.45
Etiuda

8.00-9.35
Pas de chat

Gawor Lidia

Plastyka dziecięca

15,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

 

15.00-18.20
PSP 22

 

15.00-18.20
PSP 22

15.00-17.25
(6-9 lat)
s.15

17.35-20.00 (od 10 lat)
s.15

 

Grabijas-Brodnicka Magdalena

Plastyka dziecięca

19,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

15.00-16.35 gr.I
PSP 22

16.45-18.20 gr.II
PSP 22

16.30-19.00
s.19

15.00-16.35
gr.I
PSP 22

16.45-18.20
gr.II
PSP 22

16.30-19.00
s.19

16.30-19.00
s.19

 

Jasiński Jan Andrzej

Plastyka młodzieżowa

301

 

 

16:00-19:15

 

 

 

Kądziela Arkadiusz

Technika i matematyka w szachach. Koło „Szach-Mat”

18

 

 

 

17.30-19.55

15.00-20.00

 

Kisiel Andrzej

Nauka gry na keyboardzie

110

14.15-20.45

 

 

16.15-19.25

16.15-19.25

 

Koselska Dorota

Język włoski

115

16.00-17.35

17.45-19.20

 

16.00-17.35

 

 

 

Krajewski Dariusz

„Grandioso” - nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie

103

9.30-11.00

18.00-19.30

15.00-19.20

 

15.00-18.10

8.00-12.20

Krzyczkowski Tadeusz

„Grandioso” - nauka gry na perkusji

104

16.00-19.25

 

16.00-19.25

 

16.00-19.20

9.00-13.15

Lech Henryka

Plastyka dziecięca

15

15.30-17.05
gr.I

17.15-19.45
gr.II

15.30-18.00
gr.III

18.10-19.45
gr.IV

15.30-17.05
gr.I

17.15-18.50
gr.IV

 

 

 

Lucedarska-Vigário Oliwia

(zastępstwo za Agnieszkę Sikorską)

Zespoły taneczne

Hip hop

 

20, 112

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

16.00-18.25
gr.I
(5-7 lat)
PSP 22

20.05-20.50
s.20

15.15-16.45
gr.IV
(10-13 lat)
s.112

16.50-17.35
Mini formacja
s.112

17.40-19.10
gr.II
(8-11 lat)
s.112

19.15-20.50
gr.III
(14-18 lat)
s.112

16.00-17.35
gr.IV
(10-13 lat)
s.20

17.40-19.15
gr.II
(8-11 lat)
s.20

19.20-20.55
gr.III
(14-18 lat)
s.20

20.00-20.45
s.20
  

Maciejewska Renata

„Grandioso” - nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, musztra

102, 103

15.30-18.40

15.30-17.55

15.15-19.20

15.30-17.55

15.30-17.55

 

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

 

15

 

 

 

17.00-20.10

 

 

Murdza Grzegorz

„Grandioso” -nauka gry na saksofonie

110

 

14.30-18.40

16.05-20.25

14.25-15.10

14.25-16.00

9.00-13.10

Pyclik Alicja

Teatr tańca

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

 

16.00-17:40
gr. I

17:50-19:30
gr. II

 

16.00-17:40
gr. I

17:50-19:30
gr. II

 

 

Sieczka Piotr

„Grandioso” - nauka gry na klarnecie

 

 

 

17.00-19.55

 

 

9.00-11.55

Skwarek Iwona

Chór Gospel

20

 

15.30-19.20

 

17.00-20.30

 

 

Stawczyk Anna

 

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki,

Zespół „Pajęczarki”

102

15.00-16.30
gr.pocz.

16.30-18.00
gr.I

16.00-17.30
Pajęczarki gr.I

17.30-19.30
Pajęczarki gr. II

 

15.30-17.00
gr.I

17.00-18.30
Pajęczarki gr.I

18.30-20.30
Pajęczarki gr.II

 

 

Strzelecki Mirosław

Koło rowerowe MTB

Teren
MOSiR Borki

 

 

14.00-17.20
gr. II

 

 

10.00-13.20
gr. I

Studio Piosenki „Fermata”

Zespół Piosenki Folk „Radomiś”

118,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

 

15.00-18.20
„Radomiś”
PSP 22

  

17.30-19.10
s.118

 

Szarpak Agnieszka

„Grandioso” - nauka gry na flecie, oboju

Zespół „Radomiś”

16, 18, 207,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

13.20-14.05
14.05-14.50
15.00-15.45
15.45-16.30
„Radomiś”
PSP 22

 

15.20-19.25
„Grandioso”
s.18

16:00-17:30
„Grandioso”
s.207

 

8.00-13.45
„Grandioso”
s.16

Tkaczyk-Trzeciak Julita

 

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

16.10-16.55
gr.IV

17.00-17.45
gr.I

17.45-19.15
gr.II

16.20-17.50
gr.IV

17.55-19.25
gr.III

 

 

16.00-17.30
gr.I

17.35-19.05
gr.II

 

Tom Marek

Nauka gry na gitarze

105

16.00-19.15

16.10-19.25

 

16.10-19.25

 

 

Trybuła Dorota

Klub Malucha

107

 

 

16.00-18.30

15.30-18.00

16.00-18.30

 

Umięcki Dariusz

„Grandioso” - nauka gry na trąbce i waltorni

207, 115

 

 

16.15-19.35

 

 

8.45-13.00

Walewski Robert

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

PSP Nr 29
ul. Ceglana 14
w Radomiu

16.30-18.05 gr.IV
PSP 29

18.15-19.45 gr. III
PSP 29

17.20-19.05 gr.I
PSP 29

16.00-17.35 gr.II
PSP 22

17.45-19.15 gr.III
PSP 22

16.00-17.35 gr.I
PSP 22

17.45-19.15 gr.II
PSP 22

 

 

Wieczorek Marcin

Taniec nowoczesny

 

15.15-21.00

 

18.40-21.00

 

17.00-21.00

 

Zarychta- Młynarczyk Małgorzata

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji - „Uśmiech”

16

15.15-18.35

15.00-18.20

 

 

 

 

Zelga Leszek

Nauka gry na perkusji,

 

104

 

 

14.30-16.00
s.104

 

15.00-18.20
s.104

 

 

„Dziecięcy świat gitary”

105,

PSP Nr 22
ul. Krucza 2/10
w Radomiu

15.00-18.20 PSP 22 

14.00-17.20
s.105

 

15.00-18.20
s.105

 

Żurek Monika

Teatr młodzieżowy
„Scena 05”

Teatr dziecięcy „Scena 05”

16

 

 

 

15.45-17.20
dziecięcy A

17.30-19.05
dziecięcy B

15.30-17.00
17.10-18.40
młodzieżowy

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu