Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2018/2019

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2018 r.

Nazwisko
i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

118

15:00-18:2017:30-20:5014:00-17:2017:30-20:5014:00-15:30 

Banaszczyk Ewa

Plastyka dziecięca „Temperatura grafitu”

Pracownia Młodych Artystów

19, 30116:00-18:30
Pracownia Młodych Artystów
s.19
 16:30-19:00
„Temperatura grafitu”
s.19
16:00-19:10
Rysunek artystyczny
s.301
 10:00-12:30
„Temperatura grafitu”
s.301

Chojnacka-Pyrgiel Agata

Plastyka dziecięca i młodzieżowa

Pracownia plastyczna „Format”

30116:00-18:20
„Format”
gr.I młodzież

15:30-17:10
„Format”
gr.dzieci

17:20-19:15
„Format”
gr.II młodzież
grafika

  16:00-17:25
„Format”
gr.dzieci
 

Dąbrowska Agnieszka

Studio Piosenki „Fermata”

118

 14:00-17:1517:20-20:3014:15-17:30  

Duda Krzysztof

(zastępstwo:
Maciej Dobrowolski)

Grafika komputerowa

Multimedia i programowanie z elementami robotyki

115 

15:45-17:25
Grafika
gr. I

17:30-19:10
Grafika
gr. II

19:15-20:55
Multimedia
gr. I

 

15:45-17:25
Grafika
gr. II

17:30-19:10
Grafika
gr. I

19:15-20:55
Multimedia
gr. II

  

Dzbuk Małgorzata

Zajęcia baletowe

Zajęcia taneczno-ruchowe „Balerinka”

Zespoły taneczne

112

16:45-18:20
„Arabesqa Mini”

18:25-20:00
„Arabesqa”

 

16:50-18:25
„Etiuda”

18:30-20:05
„Arabesqa”

17:15-18:50
„Arabesqa Mini”

18:55-20:30
„Pas de Chat”

16:45-18:20
„Etiuda”

18:25-20:00
„Pas de Chat”

8:00-9:35
„Piruecik”,
„Balerinka”,
Zajęcia baletowe

Gawor Lidia

Plastyka dziecięca „Zaczarowany ołówek”

4 KOTY

  

15:00-15:45
15:50-16:35
4 KOTY

 

14:30-15:15
15:20-16:05
16:10-16:55
Plastyka dziecięca
6-8 lat

17:05-17:50
17:55-18:40
18:45-19:30
Pracownia Młodych Artystów
9-10 lat

15:00-15:45
15:50-16:35
4 KOTY

16:45-18:15
18:20-19:05
Pracownia Młodych Artystów
powyżej 10 lat

 

Grabijas-Brodnicka Magdalena

Plastyka dziecięca - „19 odcieni czerni”

4 KOTY

Pracownia Imprez Masowych

19

 16:30-19:00
„19 odcieni czerni”
9:30-11:30
PIM
16:30-19:00
„19 odcieni czerni”

15:00-16:35
4 KOTY

16:45-19:15
„19 odcieni czerni”

 

Jasiński Jan Andrzej

Plastyka młodzieżowa

Malarstwo sztalugowe

   16:00-19:10   

Kądziela Arkadiusz

Koło "Szach-Mat". Technika i matematyka w szachach

18   17:30-19:55
gr. I

15:00-17:25
gr. II

17:35-20:00
gr. III

 
Kądziela TomaszPracownia Imprez Masowych       

Kisiel Andrzej

Nauka gry na keyboardach

110

14:30-17:40
gr.IV

17:50-21:00
gr.II

  16:15-19:25
gr.III
16:15-19:25
gr.I
 

Koselska Dorota

Język włoski

115

16:00-17:35

17:45-19:20

 16:30-18:05   

Krajewski Dariusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na puzonie, tubie i sakshornie

Próba Orkiestry "Grandioso"

103 18:00-19:35
Puzony
gr.początk.

15:25-16:55
Sakshorn, tuba
gr.początk.

17:00-19:25
Próba Orkiestry

 

14:40-16:10
Sakshorn, tuba
gr.początk.

16:20-17:50
Puzony, Tuby, Sakshorny
gr.zaaw.

18:00-19:30
Puzony
gr.początk.

8:00-9:30
Próba sekcji sakshornów, puzonów i tub

9:40-12:05
Próba Orkiestry

Krzyczkowski Tadeusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na perkusji, sekcja perkusji, próba musztry

10417:00-18:35
Nauka gry na perkusji
gr. I
 16:00-19:15
Sekcje, Nauka gry na perkusji
gr. początk. i zaaw.
 16:00-18:25
gr. początk. i zaaw.
10:00-11:35
Sekcje i gr.początk.

Lech Henryka

Plastyka dziecięca - „Akcent”

Pracownia Młodych Artystów

15

16:45-19:15
„Akcent”
16:45-19:15
„Akcent”
16:45-19:15
Pracownia Młodych Artystów
   

Maciejewska Renata

RMOD "Grandioso" - nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, musztra

102, 10315:30-17:00
Weble
gr. początk.
s. 103
15:30-17:00
Weble
gr. początk.
s. 103

15:15-16:00
Tambumajorki

16:10-17:40
Majoretki

17:50-19:20
Werble
gr.zaaw.

s. 102

 

15:15-16:00
Tambumajorki

16:10-17:40
Majoretki

s. 102

8:30-10:00
Elementy musztry

10:10-11:40
Werble
gr.zaaw.

11:50-13:20
Próba musztry

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

    17:30-20:40
(zastępstwo:
Michał Trzpioła)
  

Murdza Grzegorz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na saksofonie

  

14:30-16:05
gr.początk.
„A”

16:15-17:45
gr.zaaw.

17:55-18:40
róba sekcji saksofonów

16:05-16:50
gr.początk. „B”

17:00-18:35
Podstawy gry orkiestrowej
gr. „A”

18:45-19:30
Podstawy gry orkiestrowej
gr. „B”

19:40-20:25
gr.zaaw.

14:25-15:10
gr.początk. „A”
14:25-16:00
gr.początk. „B”

09:00-09:45
Podstawy gry orkiestrowej
gr. „A”

09:55-11:30
Podstawy gry orkiestrowej
gr. „B”

11:40-13:10
Próba sekcji saksofonów

Pyclik AlicjaZajęcia taneczno-ruchowe „Balerinka”
(grupy prowadzone we wrześniu przez Małgorzatę Dzbuk)
XIII Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Polskich Noblistów
ul. 25 Czerwca 79
w Radomiu
 

16:00-17:40
gr. I

17:50-19:30
gr. II

 

16:00-17:40
gr. I

17:50-19:30
gr. II

  

Sieczka Piotr

RMOD "Grandioso" - nauka gry na klarnecie

   

17:00-18:35
gr.początk.

18:45-19:30
gr.zaaw.

19:35-22:20
sekcja klarnetów

  

9:00-10:35
gr.zaaw.

10:45-11:30
gr.początk.

11:40-12:25
sekcja klarnetów

Sikorska Agnieszka

Hip-Hop

Zajęcia taneczne

Zajęcia taneczno-ruchowe

Zespoły taneczne

Oficyna
s. 20

19:30-21:00
Zajęcia taneczno-ruchowe
gr.II

16:00-16:45
Zajęcia taneczno-ruchowe
gr.I

17:50-19:20
„Infinity Kids”

19:30-21:00
„Infinity”

16:00-17:30
Zajęcia taneczno-ruchowe
9-12 lat
gr.II

17:40-19:15
Zajęcia taneczno-ruchowe
gr.I

19:25-21:00
„Luzaki”
Hip-Hop

16:00-16:45
Zajęcia taneczno-ruchowe
gr.I

17:55-19:25
„Infinity Kids”

19:30-21:00
„Infinity”
gr. pow. 12 lat

 

Skwarek Iwona

Chór Gospel

Oficyna
s. 20
 15:30-19:30 17:00-20:20  

Stawczyk Anna

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Zespół „Pajęczarki”

 

15:00-16:35

16:45-18:15

16:00-17:35

17:40-20:20

 

15:30-17:00

17:10-18:40

18:50-20:35

 

 
Sobkowiak ElżbietaPracownia Imprez Masowych       

Strzelecki Mirosław

Studio Piosenki „Fermata”

Koło rowerowe MTB

Pracownia Imprez Masowych

118

9:00-13:00
PIM
  15:00-18:20
MTB
17:30-19:10
Studio Piosenki „Fermata”
10:00-13:10
MTB

Szarpak Agnieszka

RMOD "Grandioso" - nauka gry na flecie, oboju, Nauka gry na werblach

  15:30-17:00
gr.początk.
15:30-19:35  8:00-12:05
Śmiechowski KamilPracownia Imprez Masowych     9:00-14:0016:30-18:30    15:30-18:309:00-13:009:00-13:00 

Tkaczyk-Trzeciak Julita

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 13

16:00-16:45
gr.IV

16:50-17:35
gr.III

17:40-19:10
gr.II

19:15-20:45
„Gym Team”

  

16:00-16:45
gr.II

16:50-17:35
„Gym Team”

17:40-19:10
gr.IV

16:00-17:30
gr.III
 

Tom Marek Antoni

Nauka gry na gitarze

Oficyna
s. 105

16:15-19:3516:15-19:35 16:15-19:35  

Trybuła Dorota

4 KOTY

19, 107

15:00-16:35
(zastępstwo:
Henryka Lech)
s. 107
15:00-16:35
(zastępstwo:
Lidia Gawor)
s. 107
15:00-16:35
(zastępstwo:
Henryka Lech)
s. 107
 

15:00-16:35
(zastępstwo:
Lidia Gawor)
s. 107

15:00-16:35
(zastępstwo:
Magdalena Grabijas-Brodnicka)
s. 19

 

Umięcki Dariusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na trąbce i waltorni

115, 207

  

16:15-17:50
gr.zaaw.
s. 207

18:00-19:35
gr.początk.
s. 207

  

8:45-10:20
gr. zaaw.
s. 115

10:30-11:55
gr.początk.
s. 115

12:05-12:50
sekcja

Walewski RobertGimnastyka z elementami akrobatykiPubliczna Szkoła Podstawowa
Nr 29
ul. Ceglana 14
 

16:00-17:30
gr.I

17:30-19:00
gr.II

15:45-18:00
gr.III

16:00-17:30
gr.I

17:30-19:00
gr.II

  

Wieczorek Marcin

Taniec nowoczesny

Gimnastyka z elementami akrobatyki

Zajęcia taneczne

 

15:10-15:55
Gimnastyka

15:55-17:35
Taniec nowoczesny
gr.początk.

17:45-19:15
Taniec nowoczesny
gr.średniozaaw.

19:25-21:00
Zajęcia taneczne

 18:45-21:00
Taniec nowoczesny
gr.zaaw.
 

17:35-18:20
Gimnastyka

18:25-20:05
Taniec nowoczesny
gr.początk.

20:15-21:00
Taniec nowoczesny
gr.średniozaaw.

 

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji  „Uśmiech”

Pracownia Imprez Masowych

16

15:20-18:35
„Usmiech”
15:20-18:35
„Usmiech”
10:00-14:30
PIM

8:30-11:00
PIM

9:30-12:30
PIM
 

Zelga Leszek

Nauka gry na perkusji

Dziecięcy świat gitary

104, 106

 15:00-18:10
gr. I
16:00-19:20
Dziecięcy świat gitary
16:00-19:10
gr. II
  

Żurek Monika

Teatr młodzieżowy, Teatr dziecięcy „Scena 05”

Pracownia Imprez Masowych

16

  10:00-14:00
PIM

15:30-17:00
„Scena 05”
gr.najstarsza

17:30-19:05
„Scena 05”
gr.najmłodsza

15:30-17:00
„Scena 05”
gr.najstarsza

17:30-19:00
„Scena 05”
gr.średnia

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu