Menu odnośników dodatkowych

Plan zajęć 2017/2018

Nazwisko
i imię

Zajęcia

Sala

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Balicki Rafał

Studio Piosenki „Fermata”

118

15.00 - 18.20

17.30-20.50

14.00-17.20

17.20-20.40

 

9.00-10.35

Banaszczyk Ewa

Plastyka dziecięca

19, 301

16.00-18.30

 

16.00-18.30

16.00-18.30

  

Chojnacka-Pyrgiel Agata

Plastyka młodzieżowa

Plastyka dziecięca

301

17.00-20.10
(plastyka
młodzieżowa I)

16.00-19.10
(plastyka
młodzieżowa II)

  

16.00-17.45
(plastyka
dziecięca A)

17.45-19.20
(plastyka
dziecięca B)

 

Dąbrowska Agnieszka

Studio Piosenki „Fermata”

118

 

14.00-17.20

17.20-20.40

14.00-17.20

  

Duda Krzysztof

Grafika komputerowa

Pracownia Imprez Masowych

115

16.00-17.35
(gr. I)

17.45-19.20
(gr. II)

16.00-17.35
(gr. III)

16.00-17.35
(gr. I)

17.45-19.20
(gr. II)

17.30-19.05
(gr. III)

8.00-14.00
(PIM)

 

Dzbuk Małgorzata

Zespoły taneczne

112

15.00-16.35
Zajęcia baletowe

16.40-18.15
"Piruecik"

18.20-19.55
"Arabesqa"

18.00-19.35
"Arabesqa mini"

16.40-18.15
"Etiuda"

18.20-19.55
"Arabesqa"

15.45-17.20
"Arabesqa mini"

17.25-19.00
"Piruecik"

19.00-20.35
"Pas de chat"

15.45-16.30
Zajęcia baletowe

16.40-18.15
"Etiuda"

18.20-19.55
"Pas de chat"

8.00-9.35
Zajęcia baletowe
(nauka techniki points)

9.40-11.15
"Pas de chat mini"

Gawor Lidia

Plastyka dziecięca

15

   

15.00-16.35

16.45-19.15

16.00-19.20

 

Grabijas-Brodnicka Magdalena

Plastyka dziecięca

19

 

16.30-19.00

 

16.30-19.00

16.30-19.00

 

Jasiński Jan Andrzej

Plastyka młodzieżowa

301

  

15.30-17.55

18.00-20.25

   

Kądziela Arkadiusz

Koło "Szach-Mat". Technika i matematyka w szachach

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 22
ul. Krucza 2/10

   

17.30-20.00

15.00-20.10

 
Kądziela TomaszPracownia Imprez Masowych  9.00-14.0012.00-17.009.00-14.00  

Kisiel Andrzej

Akompaniament

Nauka gry na keyboardzie

110

14.30-21.00

  

16.15-19.25

16.15-19.25

 

Koselska Dorota

Język włoski

115

   

15.30-17.05

16.00-17.35

17.45-19.20

 

Kowalska Agnieszka

Zespoły taneczne

Hip hop

MDK s.112

i

XIII Liceum
Ogólnokształcące
ul. 25 Czerwca 79

 

16.00-17.35
(gr. "Infinity Kids")
MDK

19.30-21.00
(gr. "Infinity"
pow. 15 lat r.ż.)
MDK

16.00-16.45
(gr. 5-7 lat r.ż.)
MDK

 

18.00-1845
(gr. "Świeżaki"
8-13 lat r.ż.)
XIII LO

19.05-20.45
(gr. "Infinity Kids")
XIII LO

 

Krajewski Dariusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na sakshornach, puzonie i tubie

103

19.00-20.30

18.00-19.30

15.25-19.20

 

14.45-18.00

8.00-12.10

Krzyczkowski Tadeusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na perkusji

101

18.10-20.35

 

16.00-19.25

 

16.00-19.25

9.00-12.25

Lech Henryka

Plastyka dziecięca

15

16.00-18.30

16.00-18.30

16.00-18.30

   

Maciejewska Renata

RMOD "Grandioso" - nauka gry na werblach, tamburmajorki, majoretki, musztra

102, 207

  

15.15-17.05
(tambumajorki)

17.15-18.45
(werble)

 

16.00-17.30
(majoretki)

 

Minda EwaZespół taneczny "Balerinki"

MDK s.16

i

XIII Liceum Ogólnokształcące
ul. 25 Czerwca 79

 

15.20-16.55
(gr. 5 lat)
XIII LO

17.05-18.40
(gr. 8-12 lat)
XIII LO

16.00-16.45
(gr. 4 lata)
XIII LO

16.55-18.30
(gr. 8-12 lat)
XIII LO

  

10.15-11.00
(gr. 5 lat)
MDK s.16

11.10-11.55
(gr. 4 lata)
MDK s.16

Murawski Mateusz

Nauka gry na gitarze

8

   

 

15.00-18.20 

Murdza Grzegorz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na saksofonie

110

 

14.30-18.40

16.05-19.30

19.40-20.25

14.30-16.05

14.30-16.05

9.05-13.10

Pyclik Alicja

Teatr Tańca

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 6
ul. Rapackiego 24
 

16.10-17.45
(gr. II, 6 lat)

17.45-19.20
(gr. III, 7 lat)

19.20-20.55
(gr. IV, 8 lat i starsze)

16.10-17.45
(gr. I, 4-5 lat)

16.10-17.45
(gr. II, 6 lat)

17.45-19.20
(gr. III, 7 lat)

19.20-20.55
(gr. IV, 8 lat i starsze)

  
Rokicińska AnnaTaniecPubliczna Szkoła Podstawowa
Nr 27
ul. Sadkowska 16

15.00-15.45
(gr. I)

16.00-17.35
(gr. II)

17.45-19.20
(gr. III)

 

15.00-16.35
(gr. I)

16.45-17.30
(gr. II)

17.40-18.25
(gr. III)

   

Sieczka Piotr

RMOD "Grandioso" - nauka gry na klarnecie

16

  

16.00-19.15

  

9.00-13.15

Skwarek Iwona

Chór Gospel

101

 

15.30-19.15

 

17.00-20.05

  

Stawczyk Anna

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Zespół „Pajęczarki”

102

15.00-18.20

16.00-17.35
(gr. zaaw.)

17.40-20.10
("Pajęczarki")

 

15.30-17.05
(gr. średn.)

17.15-18.45
(gr. zaaw.)

18.50-20.20
("Pajęczarki")

  
Sobkowiak ElżbietaPracownia Imprez Masowych  9.00-14.009.00-14.00   

Strzelecki Mirosław

Studio Piosenki „Fermata”

Koło rowerowe MTB

118

   

15.00-18.10
(MTB)

15.30-18:40
("Radomiś")
s.118

9.20-12.30
(MTB)

Szarpak Agnieszka

RMOD "Grandioso" - nauka gry na flecie, oboju

MDK

i

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 6
ul. Rapackiego 24

 17.45-19.20
(PSP 6)
16.50-20.10
(MDK)
  8.10-13.10
(MDK)
Śmiechowski KamilPracownia Imprez Masowych 9.00-14.0014.00-17.0016.00-18.009.00-13.00  

Tkaczyk-Trzeciak Julita

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 13
ul. Sienkiewicza 30

15.20-16.55
(gr.IV)

17.00-18.30
(gr.II)

18.35-20.05
(gr.I)

 

16.00-17.35
(gr.III)

17.40-19.10
(gr.I)

16.20-17.50
(gr.IV)

15.15-16.50
(gr.V)

16.55-18.25
(gr.II)

9.00-10.30
(gr.III)

Tom Marek Antoni

Nauka gry na gitarze

16

16.15-19.35

16.15-19.35

 

16.15-19.35

  

Trybuła Dorota

Bajkowy Kuferek

107

15.30-18.50

15.30-17.05

15.30-18.50

   
Trzpioła MichałNauka gry na gitarzePubliczna Szkoła Podstawowa
Nr 22
ul. Krucza 2/10
 

9.00-10.35

14.00-20.40

    

Umięcki Dariusz

RMOD "Grandioso" - nauka gry na trąbce i waltorni

115, 207

  

16.15-19.30

14.30-16.00

 

8.30-13.30

Wątorska AnetaGimnastyka artystyczna z elementami akrobatykiPubliczna Szkoła Podstawowa
Nr 2,
ul. Batalionów Chłopskich 16

15.30-16.15
16.20-17.05
(gr. IV)

17.15-18.00
(gr. II)

15:00-15:45
(gr. V)

17.30-18.15
18.20-19.05
(gr. III)

16.15-17.00
17.05-17.50
(gr. IV)

18.00-18.45
18.50-19.35
(gr. II)

14.15-15.00
15.05-15.50
(gr. V)

16.30-17.15
17.20-18.05
(gr. III)

18.15-19.00
19.05-19.50
(gr. I)

16.30-17.15
17.20-18.05
(gr. I)

 

Wieczorek Marcin

Taniec nowoczesny

MDK s.102

i

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 10
ul. Długojowska 6

15.45-18.10
(PG 10)

18.25-20.55
(MDK)

 

19.15-20.50
(PG 10)

 

17.40-21.00
(MDK)

 

 

Zarychta-Młynarczyk Małgorzata

Interpretacja tekstu literackiego z elementami inscenizacji  „Uśmiech”

Pracownia Imprez Masowych

18

15.15-16.50
(gr.I)

17.00-18.35
(gr.II)

15.15-16.50
(gr.I)

17.00-18.35
(gr.II)

9.00-14.00
(PIM)

9.00-12.00
(PIM)

9.00-11.00
(PIM)

 

Zelga Leszek

Nauka gry na perkusji

Dziecięcy świat gitary

Publiczna Szkoła Podstawowa
Nr 10
ul. Długojowska 6

16.00-19.10
(perkusja)

16.00-19.10
(perkusja)

 

15.45-18.55
(gitara)
  

Żurek Monika

Teatr młodzieżowy, Teatr dziecięcy „Scena 05”

Pracownia Imprez Masowych

18

 

12.00-14.00
(PIM)

10.00-14.00
(PIM)

15.00-16.35
16.45-18.20
(grupy dziecięce)

15.00-16.30
16.45-18.15
(grupy młodzieżowe)

 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawienia funkcjonalności i komfortu przeglądania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu