Krajowe Eliminacje do Międzynarodowego Konkursu DWC 2016

Dnia 12 marca 2016 roku  w Krakowie , odbyły się Krajowe Eliminacje do Międzynarodowego Konkursu DWC 2016. Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Stadnickiej     w Radomiu, reprezentowała 60-cio osobowa grupa, w skład której wchodziły 3 zespoły taneczne : ETIUDA, ARABESQA, PAS DE CHAT. Dzieci prezentowały choreografię zarówno w układach zespołowych, jak i  solo, w duetach, trio i quartetach. 14 prezentacji uzyskało kwalifikacje do Międzynarodowego Konkursu DWC, który w tym roku ma się odbyć w Jersey.

1.    Zespół ETIUDA w układach do 9 lat    „Uśmiech aniołów” ,  „ Spacer gąsiennicy”

2.    Zespół ARABESQA w układach do 13 lat    „Dwa światy, jedno pragnienie” , „ Run to victory”

3.    Zespół PAS DE CHAT  w układzie (14-17 lat) „Sing, sing, sing”

4.    Solo – Maciej Adamczyk ( do 13 lat)

5.    Solo – Anna Fijałkowska (do 13 lat)

6.    Solo – Magdalena Molga (do 9 lat)

7.    Solo – Olga Zacharkiewicz (do 9 lat)

8.    Duet –Barbara  Falkiewicz  ( 14-17 lat)

Katarzyna Antonik

9.    Trio – Aleksandra Fedorowicz   ( do 13 lat)

Natasza Pajączkowska

Greta Krajewska

10.  Quartet -    Olga Zacharkiewicz ( do 9 lat )

Matylda Bałażak

Aleksandra Podsiadło

Sara Włodarczyk

11. Trio –  Anna Fijałkowska       ( do 13 lat)

Julia Dzbuk

Aleksandra Fedorowicz

12. Quartet – Anna Fijałkowska  ( do 13 lat)

Dzbuk Julia

Martyna Nadolska

Maria Jaszczyk

Ponadto dwie prezentacje uzyskało specjalną nagrodę od organizatora konkursu. Nagrodą tą jest zwolnienie z opłat startowych do DWC 2016.

Nagrodzonymi są :

Trio : A. Fijałkowska, J. Dzbuk,  A. Federowicz