IV Memoriał Muńka - wyniki

W niedzielę 8 listopada 2015 r. Młodzieżowy Dom Kultury przy wsparciu PHU Tytan i Bike Shop zorganizował sportowo-rekreacyjną imprezę towarzyszącą obchodom Święta Niepodległości w Radomiu  - Rowerowy Rajd Niepodległości - IV Memoriał Muńka. Pół setki cyklistek i cyklistów zebrało się na skraju Puszczy Kozienickiej aby wystartować do wyścigu MTB z polany obok „Domu Nadziei”  przy ul. Pacyńskiej. Przy pięknej, słonecznej  ale bardzo wietrznej pogodzie,  po 8 km  uczestnicy dotarli na metę  nieopodal zalewu w Siczkach.

Najszybsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe statuetki, puchary i dyplomy. Wszyscy uczestniczący w zawodach poniżej 18 roku życia otrzymali medale oraz dzięki hojności Pana Michała Kostrzewy nagrody rzeczowe.

Wyniki:  do 18 lat:

1. Federowicz Kacper