Sukces wychowanków grup teatralnych z MDK!!!

Lipskie Centrum Kultury już po raz dziewiętnasty zorganizowało Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży. Jak co roku dzień pierwszy Przeglądu był Dniem Teatru. I okazał się być nad wyraz szczęśliwy dla wychowanków MDK w Radomiu. III miejsce zajęła grupa teatralna SCENA 05 za spektakl „Problematyczna bajka”, II miejsce grupa interpretacji tekstu literackiego UŚMIECH I za spektakl „Brak sensu czyli Aniołek, Żyrafa i stołek”, zaś najwyższe laury czyli GRAND PRIX zdobyło przedstawienie „Dziób w dziób” zaprezentowane prze grupę interpretacji tekstu literackiego „UŚMIECH II”

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!