Monodram z MDK nagrodzony w Żyrardowie

Dnia 16 maja 2015 r. odbyły się w Żyrardowie eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy prezentowali się w trzech kategoriach: recytacja, poezja śpiewana, teatr jednego aktora.

Natalia Traczyk, aktorka teatru Scena 05, zagrała monodram pt. "Bida", na podstawie tekstu Trumana Capote. Spektakl dostał nagrodę i będzie reprezentował województwo mazowieckie podczas finału OKR, który odbędzie się w Słupsku w dniach 4 - 6 czerwca.