Menu odnośników dodatkowych

Nasi kolarze wśród najlepszych!

W słoneczną i wietrzną niedzielę, 12 kwietnia w Warszawie, na terenach WAT w wyścigu XC w ramach cyklu zawodów Legia MTB maratony Kuba Przepiórka z UKS MDK Tytan Radom       na dystansie 12 km w kat. LM3 zajął 2 miejsce ustępując jedynie wicemistrzowi Europy w tej kategorii Szymonowi Bregierowi z Płocka. W kat. LM2 Kuba Kowalczyk, także UKS MDK Tytan Radom, zajął również 2 miejsce na dystansie 36 km. Zwyciężył radomianin Bartłomiej Główczyk reprezentujący SKK Voyager WAT.

W tym samym dniu, w Legionowie, w zawodach Merida Mazovia MTB Antoś Łyżwiński
w kat. HM1 dojechał do mety na 9 miejscu z 23 uczestników. W kat. FM4 wystartowało 53 zawodników, wśród których Maciej Wolański zajął 14 miejsce, a Artur Łyżwiński 16 (wszyscy UKS MDK Tytan Radom). Jagoda Zawisza z Wierzbicy wśród dziewczynek była siódma.