Trzy nagrody na XXVI Konkursie Muzyczno-Tanecznym „Music-Dance” w Kozienicach dla wychowanek Agnieszki Dąbrowskiej

W dniu 9 maja 2019 r. w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach odbył się XXVI Konkurs Muzyczno-Taneczny „Music-Dance”.

Po wysłuchaniu 80 prezentacji konkursowych jury przyznało nagrody trzem solistkom ze Studia Piosenki „Fermata” przygotowanym przez panią Agnieszkę Dąbrowską. Są to kolejno: Paulina Zagożdżon - III miejsce, Zofia Dobrowolska - II miejsce, Jolanta Szymczyk - I miejsce (ex aequo).

Agnieszka Dąbrowska