Ważna informacja! Ogólnopolski protest nauczycieli

Drodzy Rodzice,
w związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 roku ogólnopolskim protestem nauczycieli i pracowników oświaty informujemy, że w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu nauczyciele podjęli decyzję o przystąpieniu do strajku.

Dyrekcja MDK w Radomiu zawiadamia, że:

• zajęcia dydaktyczne w poszczególnych grupach zostają od 8 kwietnia 2019 zawieszone do odwołania,
  • dla wychowanków, którzy przyjdą w tych dniach do placówki, zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze na terenie MDK,

Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej mdk.radom.pl.

Będziemy na bieżąco informować o zmianach.

Dyrekcja MDK

Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.