Sukces Teatru „Scena 05” w Piasecznie

W dniach 28-30 marca 2019 r. odbył się XX Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA, organizowany przez Centrum Kultury w Piasecznie.

Reprezentantem Młodzieżowego Domu Kultury był Teatr „Scena 05”. Młodzież zaprezentowała spektakl pt. „Historia pewnej znajomości” w reżyserii Moniki Żurek.

Teatr otrzymał III Nagrodę. Nagrodę Aktorską za rolę Onego otrzymał Mikołaj Krąpiec. Wyróżnienie za fascynujący epizod otwierający spektakl trafiło do Julki Tatar. Wyróżnienie taneczne odebrała Monika Dróżdż. Monika Żurek otrzymała wyróżnienie za scenariusz na motywach kilku opowiedań Julio Cortazara.

Brawo!