UKS MDK Radom na Gali Jubileuszu 90-lecia MWZKol

W poniedziałek, 3 grudnia 2018 r. odbyła się uroczysta Gala Jubileuszu 90-lecia Mazowiecko-Warszawskiego Związku Kolarskiego, na którą został zaproszony trener sekcji rowerowej MDK Mirosław Strzelecki. Zawodniczka UKS MDK Radom Katarzyna Szczęsna odebrała nagrodę za 3. miejsce w wyścigu Challenge MWZKol 2018.

Na galę, która odbyła się w Muzeum Sportu i Turystyki w Centrum Olimpijskim w Warszawie zostali zaproszeni m.in. prezesi, wiceprezesi oraz trenerzy związani z kolarstwem na Mazowszu - w tym trener koła rowerowego MTB MDK Radom Mirosław Strzelecki.

Przed galą odbyła się uroczystość wręczenia nagród wyścigu Challenge MWZKol 2018. W klasyfikacji indywidualnej Katarzyna Szczęsna wywalczyła 3. miejsce w kategorii „Młodziczka - MTB”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!