Występ wychowanków MDK podczas wręczania stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Na uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów zorganizowanych 28 listopada 2018 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu przez Kuratorium Oświaty w Warszawie wystąpił zespół wokalno-muzyczny wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem Marka Antoniego Tom.

Zespół wystąpił w składzie: Ola Czupryńska (wok., git.), Marcelina Banaszkiewicz (wok., git.), Filip Kobylarczyk (wok., git.), Natalia Chołuj (git.) oraz laureaci Konfrontacji Gitarowych w Płocku - Cezary Tomala (git.), Daniel Majchrzak (git.), Wojtek Bernatek (git. bass.), Szymon Zelga (perkusja) i Marek Antoni Tom (git., instrumenty perkusyjne).

Wychowankowie MDK zagrali kompozycję wybitnego gitarzysty Carlosa Santany - „Moon Flower”, „Samba Pa Ti”, a także „Take Me Home, Country Roads” (John Denver) i „Początek” (Kortez, Podsiadło, Zalewski).

Program przygotował muzyk-nauczyciel Marek Antoni Tom przy udziale Rafała Balickiego. Dziękujemy za pomoc w realizacji koncertu panu Andrzejowi Wartyniemu i Tadeuszowi Krzyczkowskiemu.