Wakacje z MDK w górach - wolne miejsca

XII warsztaty artystyczne w górach w tym roku odbędą się w dniach 23-30 czerwca 2018 r.

Zakwaterowanie: Pyzówka (Nowy Targ)

Oferta adresowana jest dla uczestników zajęć w wieku 9-13 lat

Całkowity koszt wynosi 800 zł - cena obejmuje: transport z autokarem do dyspozycji, pobyt z wyżywieniem, ubezpieczenie, opiekę medyczną, atrakcje na miejscu i na wycieczkach.

W programie:

• zajęcia warsztatowe, sportowe, plastyczne, j. włoski;
  • wycieczki autokarowe: Krynica - Muzeum NIKIFORA, Góra Parkowa ze zjeżdżalnią, Jaworzyna Krynicka, Kraków - Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, hejnał, Sukiennice - pamiątki, Smok Wawelski, Chochoły - baseny geotermalne.

Opiekę nad grupą będzie sprawowało 3 opiekunów - nauczycieli MDK.

Ilość miejsc ograniczona (zostało 4 miejsca do grupy sportowej).

Zapisy prowadzi kierownik warsztatów - Henryka Lech w sali nr 15 (poniedziałek, wtorek, środa - godz. 18:30).