VI Przegląd Piosenki Włoskiej „Bella Italia”

VI Przeglądu Piosenki Włoskiej „BELLA ITALIA”

Organizator:

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej, ul Słowackiego 17, 26-600 Radom
tel. (48) 360-62-02
e-mail: mdk.dyrekcja@wp.pl
www.mdk.radom.pl

Termin:

25. 05. 2018 r. godz. 17.00, sala kameralna MDK

Cele:

- popularyzacja języka włoskiego,
- poznanie różnych stylów piosenki włoskiej,
- prezentacja talentów wokalnych.

Kategoria:

soliści, zespoły

Grupy wiekowe:

- do lat 6
- szkoła podstawowa klasy I-III
- szkoła podstawowa klasy IV-VII
- gimnazjum
- szkoła ponadgimnazjalna.

W każdej kategorii wiekowej przyznane będą I, II, III miejsca i wyróżnienia. Decyzję podejmie jury przeglądu.

Ocenie podlegać będzie:

- poprawność językowa,
- dobór repertuaru,
- poziom wykonania.

Warunki uczestnictwa:

Przegląd piosenki włoskiej przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży wszystkich typów szkół. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne. Do udziału w przeglądzie należy przygotować jeden utwór z tekstem w języku włoskim. Za przygotowanie podkładu muzycznego i akompaniamentu odpowiada uczestnik.

Zapisy uczestników do 17 maja 2018 r. po dostarczeniu do sekretariatu MDK lub przesłaniu na adres: mdk.bellaitalia@wp.pl wypełnionej karty zgłoszenia dostępnej w załączeniu do regulaminu.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji imion, nazwisk oraz zdjęć uczestników konkursu.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie: www.mdk.radom.pl. Dostarczenie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

Sprawy organizacyjne związane z konkursem proszę kierować do nauczyciela języka włoskiego MDK, tel.604965040.

ZałącznikRozmiar
Plik Karta zgłoszenia14.86 KB