Menu odnośników dodatkowych

Rekrutacja 2018/2019 - terminy badania predyspozycji kandydatów

4 Koty
Dorota Trybuła

8.06.2018 (pt.), sala 107

  • godz. 17:00– nazwiska od „A” do „K”
  • godz. 18:00 – nazwiska od „L” do „Ż”

„Balerinka” zajęcia taneczno-ruchowe,
Zajęcia baletowe

Małgorzata Dzbuk

04.06.2018 (pon.), sala 112

  • godz. 16:40-18:20

11.06.2018 (pon.), sala 112

  • godz. 16:40-18:20

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki
Julita Tkaczyk-Trzeciak

11.06.2018 (pon.), sala 102

  • godz. 14:00 – nazwiska od „A” do „K”
  • godz. 15:30 – nazwiska od „L” do „Ż”

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki
Elżbieta Sobkowiak
(w zastępstwie badanie predyspozycji przeprowadzi Julita Tkaczyk-Trzeciak)

13.06.2018 (śr.), sala 102

  • godz. 14.30-15.30 – nazwiska od „A” do „K”
  • godz. 15:30-16:30 – nazwiska od „L” do „Ż”

Gimnastyka artystyczna z elementami akrobatyki,
Taniec nowoczesny

Marcin Wieczorek

11.06.2018 (pon.), godz. 18:00, sala 102

Grafika komputerowa
Krzysztof Duda
(zastępstwo Maciej Dobrowolski)

4.06.2018, godz. 16:00, sala 115
6.06.2018, godz. 16:00, sala 115

Grandioso

Nauka gry na saksofonie
Grzegorz Murdza

12.06.2018 (wt.), godz.17:30, sala 110

Nauka gry na flecie
Agnieszka Szarpak

6.06.2018 (śr.), godz. 19:00, sala 207

Nauka gry na klarnecie
Piotr Sieczka

6.06.2018 (śr.), godz. 17:30, sala 204

Nauka gry na waltorni
Dariusz Krajewski

8.06.2018 (pt.), godz. 15:00, sala 103

Nauka gry na perkusji
Tadeusz Krzyczkowski

11.06.2018 (pon.), godz. 17:00, sala 103

 

Język włoski
Dorota Koselska

7.06.2018 (czw.), godz. 17:00, sala 115

Koło rowerowe
Mirosław Strzelecki

8.06.2018 (pt.), godz. 11:00 - „Frajda rowerowa” w parku im. Jacka Malczewskiego przy ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich (os. Obozisko)

Technika i matematyka w szachach. Koło „Szach-Mat”
Arkadiusz Kądziela

8.06.2018 (pt.), godz. 13:00, PSP nr 22 ul. Krucza

Multimedia i programowanie z elementami robotyki
Sławomir Pijanowski

5.06.2018 (wt.), godz. 17:10, sala 115

Nauka gry na gitarze
Marek Tom

4.06.2018 (pon.) ,godz.16:30, sala 16

Nauka gry na gitarze
Mateusz Murawski

7.06.2018 (czw.), godz. 18:00

Nauka gry na gitarze
Leszek Zelga

12.06.2018 (wt.), godz. 17:00

Nauka gry na keyboardzie
Andrzej Kisiel

4.06.2018 (pon.), godz.16:00, sala 110

Pracownia Młodych Artystów
Ewa Banaszczyk

6.06.2018 (śr.), sala 19

  • godz. 16:00-16:45 - nazwiska od „A” do „K”
  • godz. 16:45-17:45 - nazwiska od „L” do „Ż”

Pracownia Młodych Artystów
Magdalena Grabijas-Brodnicka

8.06.2018 (pt.), godz. 15:45-16:30, sala 19
- na badanie predyspozycji należy przynieść 3 własnoręcznie wykonane prace plastyczne

Pracownia Młodych Artystów
Lidia Gawor

8.06.2018 (pt.), godz. 15:00-16:00, sala 15

Pracownia Młodych Artystów
Henryka Lech

12.06.2018 (wt.), godz. 18:00, sala 15
- na badanie predyspozycji należy przynieść własnoręcznie wykonane prace plastyczne

Plastyka młodzieżowa

Pracownia plastyczna „Format”
Agata Chojnacka-Pyrgiel

5.06.2018 (wt.), godz. 16:00, sala 301

Malarstwo sztalugowe,
Rysunek artystyczny

Andrzej Jasiński

6.06.2018 (śr.), godz. 17:00, sala 301

Studio Piosenki „Fermata”
Agnieszka Dąbrowska

5.06.2018 (wt.), godz. 16:00, sala 118
12.06.2018 (wt.), godz. 16:00, sala 118

Studio Piosenki „Fermata”
Rafał Balicki

5.06.2018 (wt.), godz. 17:30, sala 118

Studio Piosenki „Fermata”
Mirosław Strzelecki

8.06.2018 (pt.), godz. 18:00, sala 118

Zajęcia taneczne,
Zespoły taneczne Hip-Hop

Agnieszka Kowalska

5.06.2018 (wt.), godz. 19:30, sala 112

Zajęcia taneczne
Anna Rokicińska

6.06.2018 (śr.), sala 102

  • godz. 14:00-15:00 - nazwiska od „A” do „K”
  • godz. 15:00-16:30 - nazwiska od „L” do „Ż”

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu