Potrójny sukces aktorów z MDK

Już po raz 23. odbył się Ogólnopolski Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca "Kwiecień-Plecień", organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. W Dniu Teatru, tj. 20 kwietnia zaprezentowały się dwa zespoły z MDK w Radomiu.

Teatr "Uśmiech I" brawurowo zagrał spektakl "Kto się boi Pani Eś?" w reżyserii Małgorzaty Zarychty-Młynarczyk. Zespół otrzymał I Nagrodę oraz wyróżnienie aktorskie dla Liwii Kalińskiej, odtwórczyni roli Kostki.

W najstarszej kategorii wiekowej wystąpił teatr Scena 05. Widzowie mieli okazję zobaczyć przedpremierowo spektakl "Gęś Zielona", na podstawie wybranych tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, w reżyserii Moniki Żurek. Scena 05 również otrzymała I Nagrodę.

Brawo!!!