Dzień Otwarty orkiestry „Grandioso”

Dzień Otwarty „Grandioso” odbędzie się w najbliższą środę, 16 maja 2018 r. w godzinach 16:00-18:00 w MDK przy ul. Słowackiego 17 w Radomiu.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Grandioso i Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu.

Celem dnia otwartego jest przybliżenie działalności Orkiestry i Stowarzyszenia potencjalnym NOWYM muzykom. W tym celu zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-20 lat (także z rodzicami) oraz wszystkich zainteresowanych działalnością zespołu. Nauka jest bezpłatna, wypożyczamy niektóre instrumenty do nauki gry. Nie trzeba umieć grać, aby do nas przyjść.

PROGRAM:

16.00-16:30, Sala Gimnastyczna MDK - poznajmy się!

• zapoznanie z Orkiestrą Grandioso i ze Stowarzyszeniem;
  • jak wygląda nauka gry, na czym mogę grać?
  • wytłumaczenie naboru elektronicznego do MDK/Orkiestry;
  • zaproszenie do głosowania na projekt Budżetu Obywatelskiego - MISTRZOSTWA POLSKI ORKIESTR.

Od 16:30 - konsultacje dot. gry na instrumentach dętych i perkusyjnych:

• tuba, trąbka, waltornia, flet, klarnet, saksofon, sakshorn, perkusja, mażoretki, cheerleaderki, puzon.

Od 17:00 - zajęcia otwarte:

• próba dużej orkiestry (koncertowa i musztra),
  • próba małej Orkiestry,
  • próby sekcyjne.