Menu odnośników dodatkowych

Za kolarzami z MDK-u pierwsze wiosenne starty

Przepracowany okres zimowy, tj. zajęcia spinningu, marszobiegi, jazda na rolkach i łyżwach, jak i dobra współpraca z rodzicami, przyniosły efekty.

W niedzielę, 8 kwietnia na maratonie MTB w Chęcinach na starcie zjawiło się 433 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Spragnieni sprzyjającą aurą zanotowaliśmy bardzo wartościowe rezultaty: 1. Kasia Szczęsna, 3. Magdalena Żak, 3. Kuba Kowalczyk, 6. Bartek Kowalczyk, 10. Iwo Sola, 19. Borys Sola, 21. Paweł Raczyłło i 22. Adam Augustyn.

Następny start tego cyklu odbędzie się 22 kwietnia br. w malowniczo położonych Daleszycach.

Z kolei 15 kwietnia br. w Chrzanowie Małym k/Grodziska Maz. odbyła się inauguracja sezonu kolarstwa szosowego na Mazowszu. Na tę wyczekiwaną imprezę stawiło się 294 kolarzy. Podopieczni Mirosława Strzeleckiego zjawili się tam po raz drugi, poprawiając wydatnie dotychczasowe rezultaty. Wśród młodziczek 13-14 lat Kasia Szczęsna wywalczyła bardzo dobre 6. miejsce. W gronie żaków Iwo Sola w swoim debiucie uplasował się na 20. pozycji.

Chętnych do spróbowania swoich sił na "góralu" zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 10:00 do parku na Os. Obozisko.

Mirosław Strzelecki

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu