Menu odnośników dodatkowych

Wyniki konkursu „Nasi mniejsi bracia - gatunki chronione“ 2018

Protokół obrad Jury
III Biennale Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego
„Nasi mniejsi bracia – gatunki chronione“

Dnia 28 marca 2018 roku odbyło się posiedzenie Jury w składzie:

  • mgr Magdalena Grabijas-Brodnicka – przewodnicząca,
  • mgr Małgorzata Zarychta-Młynarczyk,
  • mgr Monika Żurek

Jury dokonało oceny 873 prac nadesłanych z 50 pracowni plastycznych z województwa mazowieckiego. Wyłoniono zwycięzców i wyróżnionych w trzech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria – 5-8 lat
  • II kategoria – 9-12 lat
  • III kategoria – 13-16 lat

Przy wyborze prac Jury brało pod uwagę:

  • zgodność z tematem,
  • umiejętność przedstawienia tematu w formie,
  • samodzielność wykonania pracy,
  • estetykę, warsztat, oryginalność.

Kategoria 5-8

Nagrody:

  • I Alicja Żuk, lat 7 – Pałac Młodzieży w Warszawie
  • II Maja Kiełczyńska, lat 8 – MDK im. Heleny Stadnickiej w Radomiu
  • III Hanna Zawadzka, lat 8 – PSP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni Letnisko

Wyróżnienia:

  • Stefan Ostaszewski, lat 8 – Pałac Młodzieży w Warszawie,
  • Laura Miłosz, lat 6 – MDK im. Heleny Stadnickiej w Radomiu,
  • Lena Wilk, lat 7 – SP nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie,
  • Natalia Słowińska, lat 5 – MDK im. Heleny Stadnickiej w Radomiu,
  • Sonia Włodek, lat 6 – MDK im. Heleny Stadnickiej w Radomiu,
  • Agata Grel, lat 8 – I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Kategoria 9-12

Nagrody:

  • I Krzyszof Smoliński, lat 12 – PSP nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
  • I Nadia Malik, lat 12 – ZS w Goździe
  • II Aleksandra Zielińska, lat 12 – ZS w Goździe
  • II Oliwia Muszyńska, lat 11 – Grójecki Ośrodek Kultury
  • III Wojciech Rzoźca, lat 12 – PSP nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego w Radomiu
  • III Zofia Niedzwiedź, lat 12 – Pałac Młodzieży w Warszawie

Wyróżnienia:

  • Zofia Karas, lat 10 – Grójecki Ośrodek Kultury,
  • Maja Brodalka, lat 10 – I Spoleczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego,
  • Eryka Iskrzyńska, lat 12 – PSP nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu,
  • Bartosz Dybiec, lat 10 – SP nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie.

Kategoria 13-16

Nagrody:

  • I Natalia Stróż, lat 15 – ZS w Goździe
  • II Dominika Hamera, lat 15 – Grójecki Ośrodek Kultury
  • III Marta Najda, lat 13 – Grójecki Ośrodek Kultury

Wyróżnienia:

  • Wiktoria Kietla, lat 15 – XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu,
  • Aleksandra Smagowska, lat 15 – XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu,
  • Alicja Dąbkowska, lat 14 – Grójecki Ośrodek Kultury,
  • Żaneta Matejek, lat 14 – PSP w Podgórze,
  • Oliwia Szymańska, lat 15 – ZS w Goździe,
  • Laura Samuś, lat 13 – PSP w Podgórze.

Pozaregulaminowe wyróżnienia przyznane przez Jury:

  • Nikola Plewińska, lat 11 – PSP we Wsoli,
  • Marta Sowińska, lat 12 – PSP nr 1 w Grójcu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów z opiekunami na otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie dyplomów i nagród dnia 11 maja 2018 r. (piątek) o godzinie 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu, ul. Słowackiego 17.

Prace zakwalifikowne do wystawy pokonkursowej:

  • Cholewiński Błażej, lat 8, Radom,
  • Kwiatkowski Szymon, lat 8, Jedlnia Letnisko,
  • Znamiec Aleksandra, lat 8, Jedlnia Letnisko,
  • Matulka Adrianna, lat 8, Grójec,
  • Ropiak Wiktoria, lat 8, Radom,
  • Siekańska Alicja, lat 8, Radom,
  • Lipińska Zuzanna, lat 6, Grójec,
  • Farys Oskar, lat 8, Radom,
  • Wójcik Joanna, lat 8, Radom,
  • Brejnak Maciej, lat 7, Sochaczew,
  • Tarnowska Maja, lat 8, Radom,
  • Miłosz Laura, lat 6, Radom,
  • Stanikowski Filip, lat 7, Jedlińsk,
  • Hetnarowicz Joanna, lat 6, Grójec,
  • Chęć Nikola, lat 4, Wsola,
  • Napora Julia, lat 8, Radom,
  • Miłosz Julia, lat 8, Radom,
  • Osińska Kornelia, lat 8, Jedlnia Letnisko,
  • Bulińska Laura, lat 6, Radom,
  • Stępień Aleksandra, lat 7, Radom,
  • Wróblewska Anna, lat 8, Radom,
  • Balmowska Pola, lat 10, Radom,
  • Krzemińska Karolina, lat 10, Warszawa,
  • Sobczak Kacper, lat 12, Radom,
  • Błędowska Julia, lat 10, Radom,
  • Tatar Klaudia, lat 11, Grójec,
  • Ćwierz Blanka, lat 10, Radom,
  • Tomczyk Bartłomiej, lat 11, Radom,
  • Oziemska Blanka, lat 10, Grójec,
  • Majewska Maja, lat 11, Grójec,
  • Homke Natalia, lat 11, Bielicha,
  • Pliszka Bartosz, lat 12, Sochaczew,
  • Obuchiewicz Klaudia, lat 12, Podgóra,
  • Murdza Zuzanna, lat 11, Radom,
  • Stępień Maciej, lat 10, Radom,
  • Chałupka Apolonia, lat 12, Radom,
  • Wójcicka Julia, lat 12, Radom,
  • Stasieńko Michał, lat 11, Radom,
  • Bartosiak Amelia, lat 10, Radom,
  • Gosiak Michalina, lat 12, Sochaczew,
  • Kałkus Okar, lat 12, Radom,
  • Łuczak Marianna, lat 11, Izabelin,
  • Brodowska Kamila, lat 11, Gózd,
  • Bożewicz Anna, lat 12, Radom,
  • Okoń Aniela, lat 9, Podgóra,
  • Bielacka Natalia, lat 11, Grójec,
  • Fatkowska Małgorzata, lat 10, Grójec,
  • Pasquale del Regno, lat 11, Radom,
  • Kapusta Rafał, lat 9, Jedlnia Letnisko,
  • Mikulski Maksymilian, lat 10, Radom,
  • Jażdzyk Antonina, lat 11, Warszawa,
  • Michalec Michał, lat 10, Radom,
  • Augustyniak Łucja, lat 12, Radom,
  • Gorzelak Aleksandra, lat 10, Sochaczew,
  • Łuszkiewicz Aleksandra, lat 11, Radom,
  • Dmoch Roksana, lat 10, Sochaczew,
  • Redes Natalia, lat 10, Sochaczew,
  • Piątek Agata, lat 12, Sochaczew,
  • Ługowska Kamila, lat 11, Radom,
  • Krupa Anna, lat 10, Warszawa,
  • Poncyliusz Zuzanna, lat 11, Grójec,
  • Kusio Weronika, lat 10, Grójec,
  • Marciniak Robert, lat 11, Sochaczew,
  • Klamka Urszula, lat 12, Radom,
  • Kepal Zuzanna, lat 9, Warszawa,
  • Będzikowska Amelia, lat 9, Sierpiec,
  • Wieprzycki Oskar, lat 10, Radom,
  • Zięba Natalia, lat 11, Radom,
  • Hodio Michał, lat 11, Radom,
  • Maj Oskar, lat 9, Radom,
  • Wróblewska Zuzanna, lat 10, Radom,
  • Dybiec Bartosz, lat 10, Sochaczew,
  • Iskrzyńska Eryka, lat 12, Radom,
  • Brodalka Maja, lat 10, Radom,
  • Dworak Natalia, lat 15, Radom,
  • Ratyńska Dominika, lat 13, Radom,
  • Świniarski Oliwier, lat 13, Radom,
  • Gdesz Julia, lat 14, Warszawa,
  • Tarka Aleksandra, lat 15, Warszawa,
  • Mrozek Kinga, lat 13, Radom,
  • Kowalczyk Anna, lat 15, Radom,
  • Skorża Julia, lat 13, Radom,
  • Witkowska Zofia, lat 15, Radom,
  • Nowocień Kinga, lat 15, Radom,
  • Bednarczyk Nadia, lat 12, Radom,
  • Wrześniewski Bartosz, lat 14, Radom,
  • Szara Sandra, lat 13, Radom,
  • Swęd Marta, lat 13, Radom,
  • Sobień Natalia, lat 13, Radom,
  • Górnik Andżelika, lat 15, Jedlińsk,
  • Dębowska Aleksandra, lat 14, Grójec,
  • Staniszewski Filip, lat 13, Radom,
  • Szałas Julia, lat 14, Kowala,
  • Wiśniewska Katarzyna, lat 15, Radom,
  • Górka Aleksandra, lat 13, Radom,
  • Perkowska Dominika, lat 17, Warszawa,
  • Dryja Faustyna, lat 13, Odechów,
  • Wsuł Kornelia, lat 14, Warszawa,
  • Bednarczyk Dominika, lat 16, Grójec,
  • Dąbrowska Paulina, lat 15, Radom,
  • Dudzicka Mariola, lat 15, Karczew,
  • Kałuża Kalina, lat 14, Warszawa,
  • Gliszczyńska Zuzanna, lat 13, Radom,
  • Kaźmierczak Aleksandra, lat 13, Radom,
  • Sikora Anna, lat 13, Radom.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu