Menu odnośników dodatkowych

Wyniki XVIII Turnieju Wiedzy o BRD „Zimowy Rower”

MDK w Radomiu po raz osiemnasty zorganizował konkurs z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt: XVIII Turniej Wiedzy o BRD „Zimowy Rower”. W konkursie uczestniczyło 13 reprezentacji szkół podstawowych w składach 3-osobowych z Radomia i regionu radomskiego - razem 39 uczestników.

Konkurs polegał na napisaniu testu wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad udzielania I pomocy przedlekarskiej na poziomie karty rowerowej przez każdego uczestnika oraz zabezpieczenia miejsca wypadku, udzielenie pomocy poszkodowanemu, poinformowanie służb o zdarzeniu.

W programie imprezy był pokaz z zasad udzielania pomocy przedmedycznej, oraz masaż serca na fantomie, który to prowadzili studenci z UTH w Radomiu.

Współorganizatorami konkursu byli WORD w Radomiu, Urząd Miasta w Radomiu, Komenda Miejska Policji w Radomiu, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w MDK ul.Słowackiego 17, a obecni pan Dariusz Piątek Dyrektor WORD w Radomiu, pani Renata Maciejewska Dyrektor MDK w Radomiu p. dr Justyna Natora wykladowca UTH w Radomiu.

Wyniki XVIII Turnieju Wiedzy o BRD „Zimowy Rower” 22.03.2018 r.

Klasyfikacja drużynowa:

 1. PSP Nr 3 w Kozienicach
 2. PSP w Tczowie
 3. PSP Nr 6 w Radomiu
 4. PSP Nr 15 w Radomiu
 5. PSP Nr 18 w Radomiu
 6. PSP Nr 3 w Radomiu
 7. PSP Nr 2 w Radomiu
 8. PSP w Bielisze
 9. PSP w Lesiowie
 10. PSP w Skaryszewie
 11. PSP Nr 24 w Radomiu
 12. PSP Nr 23 w Radomiu
 13. PSP w Mazowszanach

Klasyfikacja indywidualna:

 1. Wiktoria Cytryniak, PSP Nr 3 z O.I. w Kozienicach
 2. Aleksandra Molga, PSP Nr 6 w Radomiu
 3. Maja Gubernat, PSP Nr 3 z O.I. w Kozienicach

Organizator: Kamil Śmiechowski, MDK Radom

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu