Menu odnośników dodatkowych

Zimowe starty "górali" UKS MDK

Sukcesami zakończyły się starty podopiecznych Koła Rowerowego podczas zimowego cyklu maratonów rowerowych LegiaMTB w Warszawie.

Do rozegrania były 4 etapy - od listopada 2017 do lutego 2018 roku. Choć nie wszyscy odważyli się podjąć tego wyzwania to pochwalić należy naszych wychowanków. Wśród żaków na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej zmagania ukończył Kuba Kowalczyk, natomiast wśród młodzików na 3 miejscu uplasował się Bartek Kowalczyk.

Jednocześnie trwają przygotowania do sezonu startowego 2018. Tym samym UKS Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu zaprasza na treningi rowerowe dzieci z roczników 2004 - 2008. Do końca marca 2018 r. zajęcia na rowerkach stacjonarnych odbywają się w Aga Sport przy ul. 1905 roku 21, we wtorki i czwartki - zbiórki o godz. 17:00.

Więcej informacji w sekretariacie MDK, ul. Słowackiego 17, tel. 48 3606202.

Mirosław Strzelecki

Galeria zdjęć: Legia MTB Zimowy - III edycja

Powiązana sekcja

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zwiększenia funkcjonalności przeglądarki oraz w celach statystycznych. W ustawieniach przeglądarki można wyłączyć ich wykorzystywanie.


Informacje na temat polityki prywatności znajdują się w zakładce O Nas > Ochrona Danych Osobowych. Zamykając ten komunikat przyciskiem "X" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na ww. stronie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu