Wyniki XXXV Radomskiej Emdekowskiej Frajdy Rowerowej

W słoneczną niedzielę, 1 października 2017 r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu zorganizował jubileuszową XXXV Radomską Emdekowską Frajdę Rowerową.

Trasa wyścigu wyznaczona została w Parku im. Jacka Malczewskiego przy ul. Śniadeckich. Ta sportowo-rekreacyjna impreza zgromadziła około setkę uczestników, którzy w zależności od kategorii wiekowej pokonywali odpowiednią ilość rund wyznaczonej z pomocą rodziców trasy. Na zakończenie wszyscy startujący otrzymali dyplomy i upominki, a pierwsze trójki dodatkowo Puchary Prezydenta Miasta Radomia oraz Dyplomy Pani Dyrektor MDK. Warto podkreślić, że kategorie dzieci cieszyły się dużą frekwencją i emocjonującą walką na trasie.

Wszyscy startujący otrzymali upominki od Urzędu Miejskiego w Radomiu, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oraz albumy od Przewodniczącego Rady Miejskiej i akcesoria rowerowe od firmy PHU Tytan Radom. Każdy uczestnik 35. Frajdy mógł się pokrzepić batonami oraz napojami chłodzącymi od Rady Rodziców MDK i pączkami od firmy Siek.

Najmłodsi

1. Pawłowska Jagódka