UKS MDK "Tytan" w Pińczowie

W niedzielę, 8 października w Pińczowie odbył się ostatni etap tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej. Na te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem wyścigi MTB zjężdżają się zawodnicy z całego kraju. Miło nam donieść, że w tym gronie znakomicie znaleźli się podopieczni "Koła rowerowego MTB" z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu.

Na ekstremalnie trudnej trasie wśród dziewcząt F0 zwyciężyła Magda Żak przed Kasią Szczęsną. Wśród młodszych chłopców z kategorii F na 2. miejscu wyścig ukończył Kuba Kowalczyk. Jako 8. linię mety przejechał Filip Zakrzewski w kat. F1.

Po dekoracji zwycięzców etapu odbyła się dekoracja klasyfikacji generalnej za sezon 2017. Warto podać miejsca zawodników UKS MDK "Tytan" Radom:

• Kat. F0: 1. Katarzyna Szczęsna, 2. Magda Żak
  • Kat. F: 2. Kuba Kowalczyk
  • Kat. F0: 7. Bartek Kowalczyk
  • Kat. F1: 4. Jakub Kowalczyk
  • Kat. F2: 12.Paweł Raczyłło

A już 12 listopada Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na Rowerowy Rajd Niepodległości oraz wyścig przełajowy "VI Memoriał Muńka".

Mirosław Strzelecki