"Pajęczarki" Mistrzyniami Świata!

Zespół "Pajęczarki" trener Anny Stawczyk wraca z 9 medalami z Mistrzostw Świata Fit-Kid w Serbii.

Reprezentacja Polski, w skład której weszły "Pajęczarki" z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu (16 gimnastyczek), zdobyła w sumie 15 medali. Nasze "Pajęczarki" wywalczyły 5 złotych i 4 srebrne!

Mistrzostwa Świata odbyły się 14 października 2017 r. w mieście Pančevo w Serbii.

Zdobyte miejsca

• 1. miejsce kat. Solo - Zuzanna Rogala, lat 9
  • 2. miejsce kat. Solo - Natalia Bednarska, lat 13
  • 4. miejsce kat. Solo - Hanna Biernacka, lat 13