Menu odnośników dodatkowych

Aktualna lista osób zakwalifikowanych na zajęcia z gimnastyki artystycznej z elementami akrobatyki z panią Anetą Wątorską

GRUPA I

  1. Drab Kalina
  2. Gilewska Sonia
  3. Korczak Magdalena
  4. Korycka Karina
  5. Lipińska Wiktoria
  6. Orzeł Małgorzata
  7. Osowska Amelia
  8. Skórnicka Maja
  9. Śniegocka Maja
  10. Wątorski Filip

Zajęcia odbywać się będą we czwartki (18:15-19:45) oraz w piątki (16:30-18:00) w PSP Nr 2, ul. Batalionów Chłopskich 16.

GRUPA II

  1. Jakubiak Oliwia
  2. Korczyńska Klaudia
  3. Stańczuk Ewa
  4. Zajączkowska Natasza
  5. Zajączkowska Zuzanna
  6. Kaczmarczyk Maria
  7. Stańczuk Ewa
  8. Pietrzykowska Nina
  9. Kłos Lilia
  10. Krzyżanowska Krystyna
  11. Kustra Alicja
  12. Makowiecka Kornelia
  13. Mortka Lena
  14. Nitek Maja
  15. Bednarska Nina
  16. Bednarski Kamil
  17. Ciepiela Laura
  18. Goguła Aniela
  19. Karwat Aleksandra
  20. Kępka Maja

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki (17:15-18:00) oraz w środy (18:00-19.30) w PSP Nr 2, ul. Batalionów Chłopskich 16.

GRUPA III

  1. Kierzkowska Julia
  2. Rutka Hanna
  3. Pasternak Zuzanna
  4. Porzyczka Wiktoria
  5. Tyczyńska Maja
  6. Adamkiewicz Daria
  7. Głogowska Anna
  8. Jaworska Patrycja
  9. Młynarska Natalia
  10. Orzeszek Maja
  11. Potocka Izabela
  12. Konarska Pola

Zajęcia odbywać się będą we wtorki (17:45-19:15) oraz we czwartki (16:45-18:15) w PSP Nr 2, ul. Batalionów Chłopskich 16.

GRUPA IV

  1. Walawska Aleksandra
  2. Sławomirska Lena
  3. Frączek Maja
  4. Mosionek Magdalena
  5. Kopacz Natalia
  6. Banaszkiewicz Justyna
  7. Bińkowska Zuzanna
  8. Młynarczyk Klaudia
  9. Pliszek Julia
  10. Sowa Nikola

Zajęcia odbywać się będą w środy (16:30-18:00) oraz we czwartki (15:15-16:45) w PSP Nr 2, ul. Batalionów Chłopskich 16.

GRUPA V

  1. Kościelniak Natalia
  2. Durasiewicz Amelia
  3. Dzigman Julia
  4. Kaczmarek Mila
  5. Kaczmarek Pola
  6. Loba Julia
  7. Pacuszka Melania
  8. Skorupa Aleksandra
  9. Garbarczyk Lena

Zajęcia odbywać się będą we wtorki (17:00-17:45) oraz w piątki (15:00-16:30) w PSP Nr 2, ul. Batalionów Chłopskich 16.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies w celu poprawienia funkcjonalności i komfortu przeglądania. Korzystając z tej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Media społecznościowe

Obserwuj nas:

Projekt i wykonanie - Krzysztof Paterek

© Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu