Występy Julii Grotek w turniejach poezji śpiewanej

Wychowanka koła gitarowego Marka Antoniego Tom Julia Grotek uczestniczyła w finale XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję, który odbywał się od 12 do 14 maja 2017 r. w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii "Łaźnia".

Julia otrzymała również II nagrodę w XXXI Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim im. Bolesława Leśmiana w kategorii poezja śpiewana. Turniej odbył się w Iłży w dniach 27-28 maja 2017 r.

W swoich występach prezentowała utwory do słów Bolesława Leśmiana "Jak niewiele ma znaków" kompozycji Marka Antoniego Tom oraz "Strój" Piotra Dziubka.

Fot. Dom Kultury w Iłży - www.dkilza.pl